Transmisje meczów za darmo. Co dziś oglądać? – 6 lipca (sobota)

30

Plan transmisji meczów na 6 lipca nie powinien zawieść żadnego kibica piłki nożnej. Sprawdźcie, jakie wydarzenia będą pokazywane w internecie zupełnie za darmo, a przy tym legalnie!

Transmisje meczów za darmo. Co dziś oglądać? - 6 lipca (sobota)
Transmisje meczów za darmo. Co dziś oglądać? – 6 lipca (sobota)

Plan transmisji meczów na sobotę

Trwają mecze 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki i w sobotę także odbędą się dwa kolejne. Tym razem jednak nie będą to pojedynki faworytów z outsiderami, a naprawdę dobrze zapowiadające się wydarzenia.

Transmisje z Czarnego Lądu rozpoczną się już o godzinie 18. Wówczas sędzia zagwiżdże po raz pierwszy w meczu Nigeria – Kamerun. Nawet jeśli nie interesujące się szczególnie afrykańską piłką, te jedenastki prawdopodobnie znacie i to już jest najlepszy dowód na to, że będzie co oglądać.

sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny
sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Sobota streamy – mecze za darmo

O 21 będziecie musieli zdecydować, czy wolicie spotkanie w PNA, czy może Copa America. Jeżeli wybierzecie opcję numer jeden, do obejrzenia będziecie mieli spotkanie Egiptu z RPA. Chociaż gospodarze powinni tutaj pokazać się z lepszej strony, pamiętajmy, że w piłce możliwe jest wszystko!

W przypadku drugiego wariantu zobaczycie w akcji Argentynę i Chile w meczu o brązowy medal mistrzostw Ameryki Południowej. Tego starcia szczególnie reklamować raczej nikomu nie trzeba!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Nigeria - Kamerun PNA 18.00 OGLĄDAJ!
Egipt - RPA PNA 21.00 OGLĄDAJ!
Argentyna - Chile Copa America 21.00 OGLĄDAJ!