Typuj i odbieraj freebety od legalnego bukmachera eWinner

40

Legalny bukmacher eWinner PL oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to co tydzień na konto graczy mogą trafiać pewne freebety za obstawienie piłki nożnej.

Freebety za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

Freebety za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

A trzeba powiedzieć śmiało, że na pewno jest obecnie co obstawiać u bukmachera eWinner. Bowiem oferta piłkarska jest niezwykle bogata. Obecnie są rozgrywane potyczki w takich ligach, jak m.in. Premier League, LaLiga, Bundesliga, Serie A, czy też PKO Ekstraklasa.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher www.eWinner.pl, który w swojej ofercie posiada akcję „50 PLN co weekend”. Do tej oferty nie trzeba się zapisywać. Jednak na uwadze trzeba mieć to, iż jest ona aktywna wyłącznie W każdą sobotę i niedzielę do odwołania.

Darmowe freebet od eWinner:

Zadaniem graczy w promocji „50 PLN co weekend” jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego (AKO) za równą kwotę 49 PLN. Na typ kuponie muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej. Dodać trzeba, że również kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 2.50.

Bonus bez depozytu od Fortuny

W przypadku, gdy zagrany przez użytkownika kupon spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od freebet w wysokosci 25 PLN. Łącznie podczas każdego weekendu na konto gracza może trafić 50 PLN. I to bez znaczenia, jak jego kupony zostały rozliczone.

Bonus powitalny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL oferują wszystkim nowym użytkownikom specjalny pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premię równowartości dokonanego drugiego depozytu do 500 PLN

Jednak istotne jest to, iż trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjny. Bowiem jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSpartak vs Legia gdzie obejrzeć? Transmisja TV + stream za darmo
Następny artykułNajlepsi w historii polscy siatkarze i siatkarki. Przypomnienie postaci