Valencia Betis. Półfinał Copa del Rey. Gdzie oglądać online Puchar Króla 2019?

27

Valencia Betis to drugi mecz półfinałowy pomiędzy tymi drużynami w Copa del Rey. Stawką jest awans do finału tych rozgrywek i szansa na odnotowanie ogromnego sukcesu. Gdzie można obejrzeć to spotkanie w internecie?

Valencia Betis. Półfinał Copa del Rey. Gdzie oglądać online Puchar Króla 2019?
Valencia Betis. Półfinał Copa del Rey. Gdzie oglądać online Puchar Króla 2019?

Valencia Betis. 28.02.2019. Gdzie oglądać?

W pierwszym spotkaniu Valencia Betis padł wynik 2:2. Dwa gole na wyjeździe to spora zaliczka i dlatego to „Nietoperze” uważani są za faworytów do awansu do finału Pucharu Króla.

Półfinał Copa del Rey w Valencii rozpocznie się o godzinie 21.00 podobnie jak środowe El Clasico z Realem i Barceloną. W Polsce mecz będzie można obejrzeć za pośrednictwem telewizji Eleven Sports, a także internetu. Transmisję z tego spotkania znajdziecie, między innymi, u legalnego bukmachera Fortuna.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Meczyki i darmowe streamy

Valencia ostatni raz przegrała u siebie w listopadzie ubiegłego roku, ale Betis już nieraz udowadniał w tym sezonie, że nie warto skreślać go zbyt wcześnie. Dotarcie tej jedenastki aż do 1/2 finału nie jest przecież przypadkiem, tym bardziej, że cały klub żyje obecnie perspektywą awansu do najlepszej dwóch Pucharu Króla!

Stream online Valencia Betis rozpocznie się prawdopodobnie na kilka minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Dobrze jest znacznie wcześniej sprawdzić, czy uda nam się bez najmniejszego problemu uruchomić materiał wideo!

Transmisja online w portalu Meczyki (link poniżej!) dostępna jest za darmo!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Valencia - Betis Puchar Króla 21.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułEl Clasico 2019. Real Barcelona w internecie. Gdzie obejrzeć stream online?
Następny artykułReal Barcelona. 02.03.2019. Gdzie obejrzeć mecz za darmo w internecie?
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)