Wisła Płock vs Górnik Zabrze. Transmisja online. Gdzie oglądać? – 22 lipca (poniedziałek)

27

W najbliższy poniedziałek czeka nas jedno spotkanie – pierwszy mecz w tym sezonie ekip z Płocka oraz Zabrza. Gdzie obejrzeć pojedynek Wisła vs Górnik? Oto plan transmisji na 22 lipca!

Wisła Płock vs Górnik Zabrze. Transmisja online. Gdzie oglądać? - 22 lipca (poniedziałek)
Wisła Płock vs Górnik Zabrze. Transmisja online. Gdzie oglądać? – 22 lipca (poniedziałek)

Wisła Płock czy Górnik Zabrze?

Wisła Płock w ubiegłym sezonie do samego końca drżała o to, czy utrzyma się w Ekstraklasie. Tym razem ma być inaczej, bo do drużyny przyszło kilku obiecujących zawodników oraz doświadczeni piłkarze jak Jakub Rzeźniczak.

Pierwszy sprawdzian nowych Nafciarzy już w ten poniedziałek, to jest 22 lipca. Faworytem meczu są gospodarze, ale warto mieć na uwadze, iż na początku sezonu wszystko może się wydarzyć.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

W Zabrzu liczą na lepszy niż ostatnio początek. Trójkolorowi w okresie przygotowawczym nie prezentowali wyjątkowo dobrej postawy, ale nie można też powiedzieć, by zaprezentowali się z fatalnej strony. Na pewno spotkanie w Płocku będzie w stanie sporo pokazać.

Ekstraklasa mecze za darmo

Mecz online startuje o godzinie 18. Transmisja będzie dostępna w internecie zupełnie za darmo – warto mieć to na uwadze. Tylko od ciebie zależy, jak spędzisz ten poniedziałek!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Wisła P. - Górnik Ekstraklasa 18.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułBayern – Real, Legia – Pogoń, mecze za darmo. Transmisje na 21 lipca (niedziela)
Następny artykułStreamy meczów za darmo. Bayern – Milan, Real – Arsenal – 24 lipca (środa)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)