Włochy U21 – Polska U21. Stream – transmisje online za darmo (19 czerwca)

40

Przed reprezentacją Polski U21 piekielnie trudny mecz na Euro 2019. To jednak jeszcze nie wszystkie transmisje online za darmo, które warto obejrzeć w dniu 19 czerwca!

Włochy U21 - Polska U21. Stream - transmisje online za darmo (19 czerwca)
Włochy U21 – Polska U21. Stream – transmisje online za darmo (19 czerwca)

Włochy U21 – Polska U21 transmisja online

Reprezentacja Polski w grupie z Włochami, Hiszpanią oraz Belgią była skazywana na pożarcie. Miło zaskoczyła jednak kibiców, wygrywając swój pierwszy mecz i teraz zagra z gospodarzami o kolejny komplet punktów, a jednocześnie o pewne miejsce w kolejnej fazie rozgrywek.

Włosi w meczu numer jeden wygrali z Hiszpanami i na pewno przed własną publicznością nie będą chcieli przegrać z dużo słabiej wyglądającą na papierze ekipą Biało-Czerwonych. Młoda, zmotywowana ambicja zdolna jest jednak do wszystkiego i mamy nadzieję, iż w najbliższą środę się to potwierdzi.

sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny
sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny

W drugim meczu naszej grupy na Euro 2019 dojdzie do starcia dwóch przegranych. Porażka oznacza najprawdopodobniej pożegnanie się z turniejem, a remis może okazać się niewystarczający, by powalczyć o drugie miejsce. Tutaj chodzi więc o zgarnięcie pełnej puli i właśnie dlatego mecz Hiszpania U21 – Belgia U21 powinien dostarczyć sporych emocji.

Copa America 2019 meczyki

Dla fanów latynoskiego futbolu – tradycyjnie już – Copa America. Czy gospodarze zainkasują kolejny komplet punktów? A może Wenezuela zagra dla swojego kraju pogrążonego w kryzysie i będzie chciała podbudować rodaków na duchu, wygrywając z Canarinhos? Przekonamy się późno w nocy, ale w razie możliwości z całą pewnością warto zarwać tę nockę!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Brazylia - Wenezuela Copa America 2.30 OGLĄDAJ!
Hiszpania U21 - Belgia U21 Euro 2019 18.30 OGLĄDAJ!
Włochy U21 - Polska U21 Euro 2019 21.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMistrzostwa Europy U-21 i Copa America. Transmisje online – 17/18 czerwca
Następny artykułDarmowe meczyki na dzisiaj – 20 czerwca (czwartek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)