Wolves – Manchester City stream. Gdzie obejrzeć mecz 27 grudnia (piątek)?

23

27 grudnia w Premier League czeka nas jedno, ale za to naprawdę ciekawie zapowiadające się widowisko. Gdzie obejrzeć starcie Wolves kontra Manchester City?

Wolves - Manchester City stream. Gdzie obejrzeć mecz 27 grudnia (piątek)?
Wolves – Manchester City stream. Gdzie obejrzeć mecz 27 grudnia (piątek)?

Wolves konta City

Manchester City pokonał ostatnio w lidze Leicester City i jeżeli wszystko pójdzie po jego myśli, jeszcze przed końcem tego roku wskoczy na pozycję wicelidera tabeli.

Obywatele muszą, co prawda, liczyć na korzystny wynik spotkania Liverpoolu z Lisami, jednak przede wszystkim nie mogą zapominać o sobie. A w piątek ich zadanie wcale nie będzie łatwe.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Wolves to szósta ekipa Premier League. Zespół z Wolverhampton już nieraz w tym sezonie pokazał, że potrafi wygrywać, a nawet sprawiać sensacje wtedy, gdy mało kto się tego spodziewa.

27 grudnia mecze online za darmo

Dla Wilków poświąteczne spotkanie także będzie arcyważne. Porażka może zepchnąć ich w tabeli na niższe miejsca i tym samym utrudnić walkę o Top Six.

Początek spotkania o godzinie 20.45. W sam raz, by po świętach usiąść wygodnie przed ekranem telewizora lub komputera i chwilę odpocząć! 🙂

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Wolves - Man City Premier League 20.45 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułŚwiąteczna kolejka Premier League. Hity dnia online. Transmisje – 26 grudnia (czwartek)
Następny artykułPremier League nie zwalnia. Darmowe mecze online – 28 grudnia (sobota)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)