Wraca Ekstraklasa. Arka – Cracovia, Śląsk – Lechia. Gdzie mecze online w internecie? Transmisje 7 lutego (piątek)

25

Arka Gdynia – Cracovia Kraków i Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk – oto piątkowy rozkład jazdy meczów Ekstraklasy po wznowieniu rozgrywek w roku 2020. Gdzie obejrzeć te mecze online?

Wraca Ekstraklasa. Arka - Cracovia, Śląsk - Lechia. Gdzie mecze online w internecie? Transmisje 7 lutego (piątek)
Wraca Ekstraklasa. Arka – Cracovia, Śląsk – Lechia. Gdzie mecze online w internecie? Transmisje 7 lutego (piątek)

Arka – Cracovia. Stream online, transmisja 7 lutego

Teoretycznie Ekstraklasą mało kto się interesuje, ale w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Polscy kibice uwielbiają oglądać spotkania rodzimej ligi, mimo że ta nie zawsze pokazuje piękno futbolu w najczystszej postaci.

Po tak długim rozstaniu wszystko powinno wyglądać bardzo dobrze, dlatego jesteśmy przekonani, że zarówno mecz Arki z Cracovią, jak i Śląska z Lechią każdy będzie chciał obejrzeć. Tym bardziej, że 7 lutego to piątek, a więc dzień, w którym weekend jeszcze na dobre się nie rozpoczyna.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

O godzinie 18.00 rozpocznie się spotkanie w Gdyni. Miejscowa Arka walcząca o utrzymanie kontra drugi zespół ligi, Cracovia Kraków. Potencjalny zwycięzca wyłania się sam, ale – co ciekawe – w ostatnich pięciu meczach to goście odnotowali więcej porażek od najbliższych rywali.

Śląsk kontra Lechia. Czas na nowy rok i przełamanie kryzysu?

Powroty bywają ciężkie, ale też lubią przynosić mnóstwo niespodzianek. Właśnie dlatego ciekawie zapowiada się mecz Śląska z Lechią, gdzie wskazanie wyraźnego faworyta może być ciężkie. Oba zespołu zajmują miejsca w pierwszej ósemce, ale i jedni, i drudzy poprzedni rok zakończyli w bardzo słabym stylu.

Wszystkie mecze Ekstraklasy można obejrzeć w internecie, ale i nie tylko. Przypominamy, że za darmo spotkania polskiej najwyższej klasy rozgrywkowej pokazuje, między innymi, Telewizja Polska.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Arka - Cracovia Ekstraklasa 18.00 OGLĄDAJ!
Śląsk - Lechia Ekstraklasa 20.30 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułĆwierćfinały Pucharu Króla. Grają Real i Barcelona! Gdzie obejrzeć meczyki online 6 lutego (czwartek)?
Następny artykułBayern – RB Lipsk, Hertha – Mainz, Inter – Milan. Hity weekendu online. Gdzie obejrzeć mecze 8-9 lutego?
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)