Zakopane i trzech Polaków w TOP 10? Fortuna oferuje 200 PLN!

2

Nie masz konta u bukmachera Fortuna? Z okazji zawodów Pucharu Świata w Zakopanem skorzystać można z wyjątkowego bonusu w wysokości 200 PLN po rejestracji. Wystarczy poprawnie wytypować, czy przynajmniej trzech Polaków znajdzie się w TOP 10 konkursu indywidualnego.

Zakopane i trzech Polaków w TOP 10? Fortuna oferuje 200 PLN!
Zakopane i trzech Polaków w TOP 10? Fortuna oferuje 200 PLN!

Bonus na skoki – Zakopane 2023

W Polsce nie tylko lubimy oglądać skoki narciarskie, ale ostatnie statystyki pokazują, że w naszym kraju coraz bardziej rozkwita także branża zakładów na tę dyscyplinę. Miłością do niej zarażał najpierw Adam Małysz, potem Kamil Stoch, a obecnie Dawid Kubacki, który jest liderem Pucharu Świata.

Już w najbliższy weekend czeka kibiców skoków w naszym kraju ich największe święto, czyli zawody w Zakopanem. W sobotę odbędzie się konkurs drużynowy, a w niedzielę indywidualny. Jak pójdzie Biało-Czerwonym? Czy przynajmniej trzech z nich znajdzie się w gronie dziesięciu najlepszych w rywalizacji o punkty do klasyfikacji PŚ?

Gobet rejestracja z kodem "BETONLINE"
Gobet rejestracja z kodem „BETONLINE”

Jeżeli chcemy, możemy typy na skoki narciarskie grać u bukmachera Fortuna, gdzie nigdy w ofercie nie brakuje interesujących propozycji. Obecnie dla nowo zarejestrowanych właśnie tutaj został przygotowany jedyny w swoim rodzaju bonus aż 200 PLN. Aby go otrzymać, wystarczy wskazać poprawnie to, czy przynajmniej trzech Polaków znajdzie się w TOP 10 niedzielnych zawodów na Wielkiej Krokwi.

Jak skorzystać z promocji na start na skoki w Fortunie?

  1. Zarejestrowanie konta z kodem „BETONLINE” na www.eFortuna.pl między 13 a 15 stycznia
  2. Dokonanie pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 30 PLN
  3. Postawienie kuponu SOLO na to, że trzech Polaków znajdzie się w TOP 10 konkursu indywidualnego
  4. Odebranie bonusu 200 PLN w przypadku trafionego zakładu promocyjnego!

Jedna osoba może skorzystać raz z tej akcji promocyjnej. Liczą się tylko nowe konta utworzone między piątkiem a niedzielą. Dodatkowe środki są wypłacane w formie punktów lojalnościowych, które mogą być wymienione na zakłady na skoki narciarskie, a także inne dyscypliny.

UWAGA! Czas na rejestrację konta upływa wraz z momentem rozpoczęcia niedzielnego konkursu na Wielkiej Krokwi. Aby uniknąć komplikacji, warto zapisać się do gry w Fortunie znacznie wcześniej, niż na ostatnią chwilę.

STS bonus powitalny
STS bonus powitalny

Skoki narciarskie zakłady bukmacherskie + bonusy

W ramach bonusu na start dostępny jest w Fortunie prezent bez depozytu w wysokości 20 PLN. Pozwala on zagrać kupon bez wydawania własnych środków. Na stronie www.eFortuna.pl do odebrania są też trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN.

Aby sprawdzić aktualną ofertę na skoki narciarskie w Fortunie, należy przejść do odpowiedniej zakładki w panelu bocznym znajdującym się po lewej stronie strony głównej. Osoby zarejestrowane tutaj mogą też oglądać transmisje meczów na żywo, a wszystko to dzięki Fortuna TV.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze firmy bukmacherskie w Polsce
Następny artykułCzy Kiwior poradzi sobie w Arsenalu?
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)